אודות סימון כבישים בהיבט של איך להכין שטח לקראת צביעת הכביש

סימון דרכים אולי נראה כמו משימה מסובכת, אבל זה באמת לא. לא רק שאתה יכול לעשות את העבודה בעצמך, אתה יכול ליצור מגרש חניה נקי, מקצועי במראה.

תיצור חוויית לקוח חיובית מרגע ההיכנסות לתוך המגרש עד שיחזרו לכביש.

אתה יכול להיות מסוגל להתאים יותר ללקוחות לתוך הלוט שלך תיצור ערעור לרסן מעולה.

באפשרותך ללמוד כיצד לצייר קווים על משטח החניה שלך ולחשב עלויות עם מחשבון הצבע שלנו.

כלים אלה יסייעו לך ללמוד אודות סימון צבע ורכיביו. עיצוב שטח תנועה לסמן עם סטנסילים בטון שלנו, יצירת קווים חלקים, נקי. עבור משימות גדולות, לשקול מגרש חניה. מחשב זה חוסך זמן, יכול להיות מופעל על ידי אדם אחד יכול לשמש על משטחים רבים שונים. הסתכל בדף ההשוואה שלנו כדי לעזור לך להבין מה כל סוג של פס שורה יכול לעשות.

אפשרויות צבע

השתמש בצבעי מים באזורי תנועה בהירים. הם עמידים פחות וזה משתקף במחיר. השתמש בצבע מים מבוסס עבור אזורים שבהם אתה מתזמן תחזוקה הרבה שנתי. החניונים, נתיבי האש והמדרכות ניתן לצבוע עם צבע המבוסס על מים.

סימון כביש עם צבע שמן יוצר תוצאה ארוכת טווח ועמידה לתנאי מזג אויר. שימו לב, למרות, כי החלת צבע שמן מבוסס על צבע קיים בהתבסס על המים עשוי להשפיע על דבקות.

עבור פרויקטים קטנים או כדי להדגיש שטח נכים, תרסיס צבעים הם בחירה מצוינת. השתמשי בתרסיס לרצועות של שדה זמני. החל צבע בטמפרטורה של 60 מעלות או חם יותר, ללא משקעים החזויים לפחות 24 שעות.

הרבה עצות פריסה

הכביש סימון החניה שלך כיצד מגרש החניה שלך יכול להתאים ללקוחות שלך, משלוח ואיסוף שירותים. תיאום כביש עם הקווים הפדרליים והציבוריים, חניית נכים, אזורי הליכה וזרימת תנועה.

אתם עשויים לרצות בדוכני חניה סטנדרטיים של שורה אחת או בחניה מרווחת יותר עם דוכנים בעלי קו כפול. חניה בזווית גורמת לגיבוי קל יותר עבור הלקוחות שלך, להפחית את הסיכוי של תאונות.

ניתן להשתמש בצייר כדי להוסיף מגע דקורטיבי עם קצוות מעוגלים כדי ליצור לרסן ערעור. הלקוחות שלך יבחינו בתשומת לבך לפרטים.

צבע ובטיחות

ההנחיות הפדרליות והמדיניות. תגן עליך ועל לקוחותיך הנחיות בטיחות יסייעו להבטיח שאתה עוקב אחר פרוטוקול ומייעד אזורים בהתאם למיקומך.

תקנות צבע וקווים מנחים עשויים להשפיע על בחירת הצבע בדרך.

ייתכן שאתה בעל עסק, בעל הנכס, בעל הבניין דירה או בעלים הדירה כי יהיה עיצוב וציור החניון שלך. אולי יש לך עסק צדדי. במועדוני ספורט

לא משנה מה המקרה יכול להיות, בחרו ' סימון צבע ' בהתאם לתקנות הנוכחיות.

הכנת שטח

הוסף לחיי מגרש החניה שלך ושמור על העסק שלך מראה מקצועי. זה אומר לתקן ולאטום. את השטח המלא שלך

סדקים שלא תוקנו יהיה לשחוק החניה שלך, יצירת מסכן בטיחות הוצאות לטווח ארוך. סדקים עיוות ופגיעה בצבע הכביש.

להחיל איטום על פני השטח שלך. יישום זה מוסיף מגע חדש שהושלם למגרש החניה שלך ומסייע להאריך את חיי אזור החניה שלך.